Proje Taşımacılığı

Proje yükleri taşıma konusunda deneyimli çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla hizmet vermekteyiz. DÖNER KARDEŞLER olarak, tüm taşıma modülleriyle birlikte, özel proje taşıma hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Standart dışı yükleriniz, özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kısa zamanda ve en uygun şekilde taşımalarınızı organize ediyoruz.

Yükünüzü sadece gemiler (deniz ve yurtiçi sularında kullanılan araçlar), kargo uçakları, alçak şasili römorklar veya demiryolu (ya da bu taşıma araçlarının herhangi bir kombinasyonu) yardımıyla A noktasından B noktasına taşımakla kalmıyor, aynı zamanda ihtiyaca göre örneğin yapılabilirlik araştırmaları, güzergâh kontrolleri, ambalajlama, montaj faaliyetlerinden anahtar teslimi komple konsept uygulamasına kadar genişletilmiş servis hizmetleri sunuyoruz.Uzmanlarımız, spesifik taleplerinizi mümkün olan en iyi şekilde karşılamak ve olası problemleri hedef odaklı çözebilmek için ilk planlamadan uygulamaya kadar nakliyenizin her aşamasında size danışmanlık ve destek hizmeti sağlıyor.

Yol mühendisleri, taşınacak olan yükler için doğru güzergahı tespit etmektedir. Yükün doğru güzergahtan taşınabilmesi için ölçüleri ve ağırlıkları dikkate alınarak köprü ve tünel geçişleri için hesaplama yapılır ya da taşınan yük ve aracın toplam ağırlığı için köprülerin kaldırma kapasitesi hesaplanarak taşıma güzergahı belirlenir.

DÖNER KARDEŞLER bünyesindeki mühendisler, yüklerin teknik çizimlerini inceleyerek güvenli şekilde aktarılabilmesi için doğru vinci tespit ederler. Yine vincin güvenli şekilde aktarma yapabilmesi için hava koşullarını gözetmekte ya da vincin çalışacağı saha koşullarını inceleyerek gerekirse iyileştirme hizmeti sağlamaktadır.

tr_TRTurkish