Parsiyel Taşımacılık

Profesyonel Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta taşınacak olan ve birbirinden farklı müşterilere ait olan yüklerin, aynı araç ile taşıma işlemi olduğundan, bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi, teslimat organizasyonunun planlanıp, yükün gecikmeden teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Oldukça yoğun olarak kullanılan parsiyel taşımacılık avantajları bakımından tercih sebebi olmaktadır. Parsiyel taşımacılık havayolu denizyolu ve karayolu ulaşım türlerine yoğun olarak kullanılmaktadır. Yalnızca bir kişinin gönderdiği malzeme ile bir konteynırın dolmaması durumunda başka firmaların malzemelerini de aynı konteyner içerisine doldurmasıyla yapılan taşıma türüne verilen ad parsiyel taşımacılıktır.Parsiyel taşımacılık avantajları bir firma için tercih sebebi olmaktadır. Firma gönderilerinde tasarruf yapabilme avantajını yakalanmaktadır. Göndereceğiniz malzemeler belli bir hesaplamanın ardında yalnızca bu hesap neticesinde malzemenizin kapladığı alan ve ağırlığı kadar fiyat teklifi sunulmaktadır. Bir konteyneri dolu halinde ne kadar ücretle taşınacağı bellidir ve içerisine yüklenen eşyaların oranına göre kişilere bu konteyner ücreti pay edilmektedir. Bu sayede bir konteynırın toplam ücretini ödemek yerine yalnızca kendi malzemeniz kadar para ödenmektedir.

Parsiyel taşımacılıkta araç çevresinde boş kalan yerler için ayriyeten ücret ödenmez. Göndereceğiniz şehir ya da ülkeye göre en hızlı taşıma yöntemi seçilerek gönderinizin en hızlı şekilde ulaşması sağlanmaktadır. Ürünleriniz direkt gidebileceği adrese sizlerin talebi doğrultusunda aktarmalı da gönderilmektedir. Parsiyel taşımacılık avantajları Böylece birçok yönden firmalara kazanç sağlamaktadır. Parsiyel taşımacılık avantajları arasındaki en önemli unsur taşımacılık maliyetlerinin en aza indiriliyor olmasıdır.

tr_TRTurkish