Havayolu Taşımacılığı

En uzun mesafelerde bile yükünüz bizimle güvenilir ellerde: Hava kargo uzmanlarımız, en modern sistemlerin yardımıyla günün her saatinde malınızın tüm Dünya’da emniyetli, düşük maliyetli ve dakik bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlar.Sevkiyatlarınız uzman ekiplerimiz tarafından her gün işleme alınır ve en güvenilir uçak şirketleri ile hizmet verilir. Kesintisiz Taşıma ve takip sistemimiz ile de en emniyetli, hızlı ve uluslararası kurallara uygun bir taşıma imkanı sağlanır.

DÖNER KARDEŞLER olarak taşıma süresini kısaltan; esnek planlamaya, küçük hacimli ve hassas yüklerin hasarsız taşınabilmesine olanak sağlayan; gümrük ve taşıma prosedürlerinde kolaylık sunan Havayolu Taşımacılığı’nda müşterilerimizin beklentisine uygun maliyetler sunuyoruz.

Havayolu Tasimaciligi
hava-min

Havayolu Taşımacılığı Özellikleri

Küreselleşen ve ticaret ağının her geçen gün arttığı günümüzde taşımacılık ve ulaştırma önemini oldukça hissettiriyor. Taşımacılık türleri arasında havayolu taşımacılığı en çok tercih edilen taşımacılık türü olarak ön plana çıkıyor. Gerçek anlamda büyüyen ve büyük yol kat eden sektör yaygın olarak kullanılıyor. Havayolu taşımacılığı özellikleri düşünüldüğünde avantajları ve dezavantajları olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer taşımacılık sektörlerine göre havayolu taşımacılığı avantajlarının fazla olması talepleri bu yöne doğru çekiyor. Havayolu taşımacılığı özellikleri arasında yer alan hızlılık ve zaman en büyük etkenlerden. Taşıma süresinin minimuma indiği havayolu taşımacılığı, gönderici ve alıcı için büyük avantaj sağlıyor. Küçük miktarlarda taşınacak eşyalar için en güvenilir ve uygun taşıma şekli yine havayoluyla yapılan taşımacılıktır.

Emniyet ve güvenliğin en düz düzeyde olması havayolu taşımacılığı özellikleri arasında yer alıyor. Kargo sigorta prim ücreti diğer taşımacılıklara göre daha uygun olmasının yanı sıra yükleme, istifleme ve taşımada özel titizlik gösteriliyor. Havayolu taşımacılığı özellikleri arasında diğer taşıma türlerine göre pahalı olması, büyük ve hacimli eşyaların taşınamaması dezavantaj olarak karşımıza çıkıyor.

tr_TRTurkish