Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Hizmeti

Dünyanın küreselleşmesi ile birlikte fuarların önemi daha da arttı ve hatta bazı iş kolları için zorunlu hale geldi. Markasını uluslararası pazarlarda da konumlandırmak isteyen firmalar da ürünleri ile birlikte potansiyel müşterilerini bulmak için bu fuarlarda yerlerini alıyor.

Profesyonelliğe ve tecrübeye dayalı olan ve şirketler için büyük önem arz eden , müşteriler için de oldukça önemlidir. Şirketin tüm geleceğini belirleyen fuarın şirketler için mükemmel geçmesini sağlayan DÖNER KARDEŞLER de bu yönüyle güven toplamaktadır.

Süreç Nasıl İşliyor ?

Oldukça titiz ve kaliteli bir çalışma gerektiren fuar taşımacılığı, DÖNER KARDEŞLER sayesinde başarıyla gerçekleştirilmektedir. Müşterisinin tüm problemlerine hızlı ve güvenilir çözüm önerileri sunan firma; nakliyat hizmetisırasında da şu adımları izlemektedir:

-Gerekli raporlar hazırlanarak, bu plana sadık kalınır. Böylece nakliyat işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.
-Fuarda kullanılacak tüm eşyalar eğer gerekiyorsa demonte edilir, ulaşılacak noktaya gelindikten sonra da tekrar monte edilir.
-Eğer ağır eşyalar varsa bunlar da vinç, palet ya da forklift kullanılarak taşınır.

tr_TRTurkish