• Bizi Arayın

  • 0326 344 99 46

line
line
  • Bize Ulaşın

  • Menderes Mah. Yeni Sanayi Karşısı No:50 Kırıkhan KIRIKHAN

Hakkımızda

1990 yılında kurulan DÖNER KARDEŞLER, kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli artırmış ve dünyada sayılı lojistik firmaları arasında hak ettiği yere ulaşmıştır.

İlk yıllarda karayolu taşımacılığı konusunda kendi filosu ile faaliyet gösteren DÖNER KARDEŞLER, ilerleyen yıllarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı alanlarında da yapılanarak lojistik ihtiyaçlara komple hizmet veren bir düzeye ulaşmıştır.

Ağır ve geniş yüklerin de taşıma organizasyonlarını gerçekleştirmeye başlayan DÖNER KARDEŞLER, edindiği büyük tecrübeler sonrası büyük ve prestijli projelerin tüm lojistik aşamalarında hizmet vererek proje lojistiği konusunda ilk tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.

DÖNER KARDEŞLER, şu ana kadar birçok farklı sektöre ait büyük projelerin lojistiğini üstlenmiştir. Elektrik santralleri, havaalanları, fabrikalar, köprüler, hastaneler, müzeler, camiler, alışveriş merkezleri, üniversiteler, altyapı ve ve üstyapı projelerinin lojistiğini başarıyla tamamlayan DÖNER KARDEŞLER, uluslararası arenada en güvenilir proje lojistiği firmalarından biri olmuştur.

HATAY, İSTANBUL , IRAK , İRAN, kendi ofisleriyle ve deneyimli ekipleriyle faaliyet gösteren DÖNER KARDEŞLER , dünyanın diğer önemli bölgelerinde de acentelikleriyle hizmet vermektedir.

Uluslararası marka olmayı hedefleyen Döner Kardeşler ‘in temelleri 1990 yılında
Döner Kardeşler ‘in Hatay / Kırıkhan’daki ilk faaliyetleriyle atılmıştır.
1992 yılında Bağdat, 1992 yılında Türkmenistan ve 1992 yılında İran ofisleriyle de global bir işletme haline gelmiştir.
Sektöre birçok yenilik getirmiş ve 2000’li yıllara kadar başarılı bir grafik çizmiş olan Döner Kardeşler başlıca Irak ve İran olmak üzere bir çok komşu ülkelerimize projeli taşımalarımız devam etmektedir.2002 yılında İran’da kendi kurmuş olduğumuz Acentemiz ve Kerkük’teki Ofisimiz 2002 yılından bugüne kadar kaliteli ve Dürüst bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.